preloader
توجه: مشتریان عزیز محصولات سایت پاتن چرم درحال تکمیل شدن میباشد از صبر و شکیبایی شما سپاس‌گذاریم
توجه: مشتریان عزیز محصولات سایت پاتن چرم درحال تکمیل شدن میباشد از صبر و شکیبایی شما سپاس‌گذاریم

قوانین و مقررات

متن پیش رو، یک توافق حقوقی لازم‌الاجرا میان وب‌سایت پاتن چرم به‌عنوان فروشندهٔ آنلاین و شما به‌عنوان خریدار است و دو طرف باید به تک‌تک موارد آن پایبند باشند.

تعهدات خریدار

1

شما با ثبت‌نام و استفاده از خدمات وب‌سایت پاتن چرم ، موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام می‌کنید و حق هرگونه اقدام قانونی در این خصوص را پیشاپیش از خود سلب می‌کنید.

2

باید از کلمات مناسب در ثبت‌نام، ایمیل زدن و ارسال نظرات استفاده کنید. در صورت مشاهدهٔ کلمات نامناسب، حساب کاربری و دسترسی‌ شما به امکانات سایت قطع می‌گردد.

3

به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام می‌گذارید و از نوشتن مسائل سیاسی در بخش نظرات، خودداری می‌کنید. در غیر این صورت، دسترسی‌ شما به امکانات سایت قطع می‌گردد.

4

باید از اطلاعات حساب کاربری خود به‌طورکامل حفاظت کنید. مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربری (و رمز عبور) تماماً برعهدهٔ شماست.

5

پیشاپیش می‌پذیرید در صورت افشای اطلاعات کاربری بر اثر قصور و یا ویروسی شدن رایانه‌‌ی شخصی شما‌، مسئولیتی متوجه پاتن چرم نیست.

6

 باید فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل تکمیل کنید، در صورت ثبت اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش شما قابل پیگیری و تحویل نیست.

7

باید برای هر نوع استفاده‌ (دانلود، تکثیر، ارسال و انتشار) از تصاویر و متون وب‌سایت، جز در موارد استفادهٔ شخصی، خانگی و غیرتجاری، از پاتن چرم اجازهٔ کتبی بگیرید.

۸

برای رفع تمامی دیون، صدمات، هزینه‌ها و شکایات حقوقی ناشی از استفادهٔ نامناسب شما از وب‌سایت پاتن چرم ، بلافاصله بعد از تقاضا، به پاتن چرم غرامت پرداخت می‌کنید.

۹

با مطالعهٔ کامل بخش حریم شخصی، موافقت و رضایت خود را برای استفاده از اطلاعات شخصی‌ خود برپایهٔ قوانین جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنید.

۱۰

مسئولیت آگاه‌سازی هر فردی که با اینترنت شما به پاتن چرم دسترسی دارد، نسبت به شرایط و ضوابط وب‌سایت برعهدهٔ شماست.

۱۱

وب‌سایت پاتن چرم الزامی به آگاه‌سازی شما از توقف محدود و نامحدود فعالیت خود به‌واسطهٔ تعمیرات و تغییرات ندارد.

۱۲

در‌صورتی‌که برای معرفی پاتن چرم به دیگران، لینک سایت پاتن چرم را برای‌ آن‌ها می‌فرستید، به‌نحوی عمل می‌کنید که آسیبی به اعتبار پاتن چرم نرسد و از اسم آن سوءاستفاده نشود.

۱۳

نباید هیچ‌گونه استفادهٔ تجاری از پاتن چرم داشته باشید و به هر طریقی، خود را وابسته به پاتن چرم معرفی کنید؛ در غیر این صورت پاتن چرم شما را مورد پیگرد قانونی قرار می‌‌دهد.

۱۴

بعد از دریافت سفارش، در صورت مغایرت رنگ آن با رنگ صفحهٔ نمایش رایانه‌ی شما و تطابق آن با رنگ اصلی وب‌سایت، مسئولیتی متوجه پاتن چرم نیست.

۱۵

راهنمای خرید را مطالعه می‌کنید و از شرایط سفارش، تعویض، پس دادن و فرستادن اقلام آگاهی کامل کسب می‌کنید. در صورت عدم آگاهی ، مسئولیتی متوجه پاتن چرم نیست.

تعهدات آستین

درخواست مهم

هر چند وقت یک‌بار ممکن است شرایط و ضوابط پاتن چرم تغییر کند. به همین منظور از پاتن چرم پوشان می‌خواهیم در هر بار بازدید از سایت، این قسمت را دوباره مطالعه کنند.

سبد خرید