preloader
توجه: مشتریان عزیز محصولات سایت پاتن چرم درحال تکمیل شدن میباشد از صبر و شکیبایی شما سپاس‌گذاریم
توجه: مشتریان عزیز محصولات سایت پاتن چرم درحال تکمیل شدن میباشد از صبر و شکیبایی شما سپاس‌گذاریم

بازگشت کالا

زمانبندی‌های اعلام شده در مواقعی که حجم سفارشات زیاد است ممکن است با کمی تاخیر همراه باشد. پیشاپیش از شکیبایی شما ممنونیم.
ثبت درخواست مرجوعی باید نهایتا تا 48 ساعت پس از دریافت سفارش انجام شود. در صورتی که بیش از 48 ساعت از دریافت سفارش گذشته باشد مرجوع کردن سفارش به هیچ دلیلی امکان‌پذیر نخواهد بود.
هنگام ثبت درخواست مرجوعی، متقاضی باید حتما شماره‌ی شبا و نام صاحب حساب آن شماره را وارد کند.

مرجوع کردن محصولات تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که محصول در شرایط اولیه باشد، از جمله اینکه:

محصول آسیب ندیده باشد

تگ محصول جدا نشده باشد

از محصول استفاده نشده باشد

لباس بوی عطر، بوی سیگار یا بوی دیگری ندهد

لباس لک نشده باشد

پس از ثبت درخواست مرجوعی، همکاران ما ظرف 24 ساعت کاری درخواست را بررسی خواهند کرد و در صورت تایید، در فاصله‌ی 72 ساعت کاری از طرف شرکت توزیع به مشتری مراجعه شده و بسته تحویل گرفته خواهد شد. شرکت توزیع، یک روز بعد بسته را به پاتن چرم تحویل خواهد داد. کارشناسان پاتن چرم محصول را بررسی کرده و در صورتی که شرایط لازم را داشته باشد، واحد مالی ظرف 48 ساعت کاری وجه سفارش را به حساب مشتری واریز خواهد کرد. بنابراین از زمان ثبت درخواست، حدوداً 7 روز کاری زمان لازم است تا وجه سفارش به حساب مشتری بازگشت داده شود.

اگر ساکن تهران هستید، همکاران ما در واحد ارسال برای دریافت بسته به شما رجوع خواهند کرد.

اگر در شهری غیر از تهران سکونت دارید، بسته را از طریق پست پس‌کرایه برای پاتن چرم ارسال کنید. اگر خدمات پست پس‌کرایه شامل شهر محل سکونت شما نمی‌شود، می‌توانید هزینه‌ی پست را پرداخت کرده و سپس تصویر رسید پستی را برای ما ارسال کنید تا هزینه‌ی پرداختی به همراه مبلغ سفارشِ مرجوعی برای شما واریز شود.
گوشواره، عطر، لوازم بهداشتی قابل مرجوع کردن نیستند.

سبد خرید